T
Neophyte

Neophyte

• 

6 Messages

• 

280 Points

Friday, November 24th, 2023 9:55 AM

Closed

iOS VPN sorunu

iOS için mobil uygulamayı hücresel veride kullanmayı devre dışı yaptım sadece wifide kullanmak için aktifleştirdim hücresel veriyi kullanmak için telefonu kapatıp açınca VPN baglanmak istiyor uygulama baglanamayınca internetim kesiliyor uygulama wifide kullanmak için ayarladıgımızda telefonu yeniden başlatınca VPN devreye girmek için çaba sarfetmemesi gerekir otomatik vpn de devre dışı olarak beklemesi gerekir manuel aktif edene kadar başka türlü sürekli baglanmaya ugraşıyor VPN ve internet bagımı koparıyor internete baglanamıyorum sorun oluşturuyor .

Brand User

Trend Security Expert

• 

92 Messages

• 

1.9K Points

8 months ago

Merhaba @telefonmail88 

Trend Micro Topluluğuna hoş geldiniz.

Kullandığınız Trend Micro uygulamasının adını doğrulamak istiyorum. bu
Trend Micro Mobile Security mi yoksa Trend Micro VPN Proxy One mı?

Bu arada, ağları mobil veriden tekrar wifi'nize değiştirdikten sonra VPN'ye otomatik olarak bağlanamıyorsanız,

iOS cihazınızın yalnızca 1 VPN yapılandırmasına sahip olduğundan emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar uygulamanızı > Genel > VPN'yi açın. Trend Micro'nun VPN'si oradaki tek şey olmalı.

Cevabınızı bekleyeceğiz.

Neophyte

• 

6 Messages

• 

280 Points

@tm_ace​ kullandığım mobil uygulama Trend Micro Mobile Security sadece uygulamanın VPN si mevcut onun dışında başka VPN kullanmıyorum

Brand User

Trend Security Expert

• 

122 Messages

• 

2.5K Points

Merhaba @telefonmail88 ,

Başvuruyu doğruladığınız için teşekkür ederiz. Trend Micro VPN Proxy One, Genel Wi-fi Bağlantıları için tasarlanmıştır. Ev Ağınıza bağlıysanız, çalışacak protokolün Web Koruması olan Trend Micro Mobile Security üzerinde olması gerekir; ancak bağlantıyı Mobil olarak değiştirecekseniz Data, koruma protokolü VPN Proxy bir'e değiştirilecek.

Bu yardımcı olur umarım!

Need Help?

Ask the Community

Latest Tech Insights

Loading...